Nasza kadra dydaktyczna to zespół doświadczonych i zaangażowanych specjalistów, którzy z pasją dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Oprócz solidnych kwalifikacji akademickich, nasi nauczyciele są znani ze swojego indywidualnego podejścia do studentów, dbając o rozwój każdego z nich. Dzięki temu tworzymy środowisko sprzyjające nauce, innowacjom i twórczemu myśleniu.
Adiunkt na Wydziale Mechanicznym Technologicznym (dawniej Inżynierii Produkcji) Politechniki Warszawskiej (PW). Specjalizuje się w zarządzaniu produkcją, organizacją produkcji, relacjach pomiędzy Przemysłem 4.0/5.0 oraz zrównoważonym rozwojem. Jego obecne badania skupiają się na zależnościach pomiędzy zrównoważonym rozwojem i Przemysłem 4.0/5.0, oceną inteligentnych technologii (np. Internet Rzeczy, cyfrowy bliźniak) i zastosowań sztucznej inteligencji w produkcji i energetyce. Do jego obowiązków dydaktycznych należy m.in. prowadzenie zajęć dotyczących analizy i projektowania systemów produkcyjnych czy budowa cyfrowego bliźniaka do oceny stanu maszyn i urządzeń.
Brał udział w kilku międzynarodowych projektach badawczo-rozwojowych, w tym finansowanych przez UE (E-SCOP, KITT4SME). Koordynował globalny projekt badawczy pt. „Industry 4.0 w inżynierii produkcji i aeronautyce” (PW + 10 partnerów z Europy, USA, Japonii, Australii i Korei Południowej). Brał udział w projekcie H2020 pt. KITT4SME (numer projektu 952119), którego celem była budowa platformy udostępniającej rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji dla małych i średnich przedsiębiorstw produkcyjnych.
Członek TC51 Manufacturing Plant Control, Członek Stowarzyszenia EPPM (Engineering, Project, and Production Management), Członek Polskiego Towarzystwa Zarządzania Produkcją (PTZP), Członek Stowarzyszenia Inżynierów Techników i Mechaników Polskich (SIMP), Członek Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa (TNOiK).
Krzysztof Ejsmont na stałe współpracuje z firmami produkcyjnymi np. Blachy Pruszyński Sp. z o.o., Wamtechnik Sp. z o.o..
Krzysztof Ejsmont bezpośrednio współorganizuje współpracę z 6 uczelniami zagranicznymi, która obejmuje wykłady gościnne, wizyty studyjne, przygotowanie wspólnych wniosków o granty, organizację prac badawczych i dydaktycznych, wspólne publikacje m.in. Uniwersytet Nauk Stosowanych i Sztuki Południowej Szwajcarii (SUPSI), Politechnika Mediolańska (POLIMI), Centrum Automatyki i Robotyki Politechniki Madryckiej (CAR CSIC-UPM).
Uczestnik wielu zagranicznych wyjazdów studyjnych (od kilku dni do miesiąca).